Jdi na obsah Jdi na menu
 


Orgonity uzdraví váš domov

14. 4. 2014

Jste v poslední době často uanvení, trápí vás stres a večer pro samé starosti nemůžete usnout? Dejte si k posteli ORGONIT, nebo radši dva. Tyto tajuplné talismany totiž vytváří pozitivní energii.

Říká se jim také záhadné kamínky. Svoje jméno získali od slova "orgon", což je označení pro životodárnou energii, kterou znali již lékaři ve starověké Číně (ti ji nazývali čchi, prána apod.) Orgonity jsou v podstatě odlitky organické pryskyřice s příměsí kovových třísek.

Jak působí orgonity na člověka?

Orgonity čistí energii kolem nás a mění její negativní náboj na pozitivní. Celkově uklidňují, takže se v jejich blízkosti cítíme příjemně a uvolněně. 

Kam orgonity umístit?

Ideálně tam, kde máme nějaké elektrické zařízení. K počítači, televizi, mikrovlnce, mobilnímu telefonu..Všechny tyto přístroje produkují škodlivé záření (tzv.elektrosmog), které nám způsobuje celou řadu potíží, od bolesti hlavy až po poruchy spánku. Dají se umístit prakticky kamkoli. nejlepší je řídit se intuicí. Pokud máte v místě, kde spíte, geopatogenní zónu, dejte orgonit přímo pod postel. Bude se vám mnohem lépe spát a ráno se budete probouzet odpočatí a plní energie .Orgonity pomáhají i zvířatům a také rostlinám. Můžete je zahrabat do záhonků, nebo je položit ke stromům. Skvěle také čistí vodu, když je připevníte na potrubí, její chuť a kvalita se výrazně zlepší.

Můžeme si je vyrobit sami!

Budete potřebovat včelí vosk či křišťálovou pryskyřici, nějakou vhodnou formu (kovovou, plastovou nebo skleněnou), drobné kovové špony (hliníkové, měděné zinkové..) a křišťálové hranoly, nebo aspoň kousky křišťálu. Přidat můžete i jakýkoli léčivý kámen, v elmi vhodný je např. šungit, případně kámen vašeho znamení). Formu vytřete olejem, nejlépe silikonovým, přilejte rozpuštěný vosk nebo pryskyřici, nasypte špony a přidávejte křišťálové hroty, které by měly směřovat do vrcholu formy a rovněž do stran. Poté opět nalijte vosk nebo pryskyřici, znovu přidejte špony a kameny. Závěrem vše znovu zalijte voskem. Nechte důkladně ztuhnout a vyklopte. (autor Veronika Šolcová)

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2021 >>