Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co prozrazuje o ženě kabelka

28. 3. 2015

Kolika kusy kabelek se může pochlubit vaše skříň?

Pokud ukrývá více než dvě a méně než šest kousků, nijak nevybočujete z běžného průměru. Není bez zajímavosti, že průměrná hmotnost dámské kabelky se pohybuje mezi 1,5 až 3 kilogramy. Krásnější polovina lidstva v nich ukrývá více než třicet věcí. I další údaj z jedné statistiky zní neuvěřitelně. Žena má během svého života prohrabováním kabelky věnovat v průměru 76 dní. Podle psychologů na ženu kabelka hodně prozradí. A to nejen její tvar, ale také barva. Najdete se v následující charakteristice?

Přátelskou povahu, vtipné a zábavné ženy se rády obklopují zelenou, růžovou nebo fialovou.

Konzervativní typy, prakticky zaměřené, rozvážné dávají přednost klasické černé nebo hnědé barvě.

Žena s obrovskou taškou velikosti XXL v sobě nezapře dobrodružnou povahu, chuť  do života a spontánnost. Její majitelku lze označit jako kreativního chaotika.

 Prostorná kabelka, která spíš připomíná velkou nákupní tašku, bývá typická pro ženu sebevědomou, ambiciózní, jež v životě nerada prohrává, ve společnosti chce hrát první housle.

Žena, co si oblíbila značkovou sportovní kabelu, bývá perfekcionalistka, neumí v životě prohrávat. Není pochyb o tom, že je sebevědomá, také v partnerském vztahu má ráda navrch, často bývá v opozici.

Klasický materiál i tvar, taška s velkým množstvím přihrádek naznačuje, že její majitelka chce mít všechno pod kontrolou, k sobě i ke svému okolí bývá dost náročná.

Jestliže dáváte místo kabelky přednost batůžku na zádech, pak vás okolí vnímá jako družnou, komunikativní bytost, disciplinovanou, spolehlivou, ochotnou vždy přispěchat na pomoc

(pru)  

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>