Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se zamilují chlapi podle horoskopu?

10. 10. 2017

Každý z nás se narodil za určitého postavení hvězd. Pod jejich vlivem i nadále žijeme, pracujeme a také se osudově, šíleně a bláznivě zamilováváme. Nebo také ne. Jak upadají do milostných pastí muži podle znamení zvěrokruhu? A kdo ztratí hlavu hned?

Beran - 21.3.-9.4.

Beran se zamilovává klidně a bez velkých emocí. Je to ten vzácný případ, kdy odloží svůj ohnivý temperament a sedí klidně na břehu řeky se stéblem trávy v zubech, doku proud plynoucí kolem neodnese mrtvoly všech jeho soupeřů a soků v lásce. Poté se Beran pomalu zvedne, lenivě dojde k objektu své vášně a nedbale vám řekne: "Pojď, kotě, vezmeme se".

Býk 20.4.-20.5.

Býk se zamilovává přímo zuřivě. Býk vám projeví spoustu žhavé lásky. Objekt lásky mu ale musí patřit úplně. Býkova vášeň se řídí heslem: Koukej se do mě okamžitě zamilovat, drahoušku!" Když se náhodou rozhodnete Býka opustit, pak jen po špičkách, pod příkrovem noci a v tom, co máte zrovna na sobě. Jeho hněv je totiž přímo strašný.

Blíženci - 21.5.-20.6.

Blíženci se zamilovávají upřímně a navždycky. A to navždycky trvá přibližně půl roku a objekty upřímné lásky mohou být třeba i dva. Ale pokud ano, obě ženy Blíženec upřímně miluje. Pro Blížence je zcela normální po ránu usedavě plakat pro věčnou lásku č.1 a večer si řezat žíly kvůli věčné lásce č.2. Přičemž je jeho smutek v obou případech opravdový.

Rak - 21.6.-22.7.

Zamilovává se opatrně. Leze v kruhu kolem vás, nepřibližuje se a opatrně louská klepety: "Co když to ale není ta pravá?" vznik milostného románku závisí na míře vaší trpělivosti. Zamilovaný Rak pak složí své lásce k nohám celý svět se strachem: "Nebude se jí život se mnou zdát nudný?" Nepotřebuje snad ke spokojenosti někoho úplně jiného? A tak to jde bohužel celá léta.

Lev - 23.7.-22.8.

Lev se zamilovává divoce a nečekaně. Cítí se být králem situací, žádné soky v lásce neuznává a má pocit, že mu patříte už od samého začátku, kdy vás vidí poprvé. Pokud mu dáte najevo kouzelnou představu, že dovolíte, aby byl nad vámi, (nikoli jen v sexuálním významu), Lev vás okamžitě přijme do smečky a bude vám přinášet ty nejlepší dobrůtky a hýčkat si vás.

Panna - 23.8.-22.9.

Zamiluje se, jakoby to bylo poprvé a naposledy. Zamilovaný muž ve znamení Panny vám dá do neomezeného užívání své ruce, srdce, přátele, děti i vzdálenou tetu. Když se jeho objekt lásky náhle vypaří, zlomíte mu srdce a on bude několik let strádat a čekat, zda si to nerozmyslíte. Malá rada: Rozmyslet si to  a vrátit se k citlivé Panně je to správné řešení.

Váhy - 23.9.-21.10.

Váhy se zamilovávají snadno a rychle. Protože romantický příběh, to už je přímo vrchol blaha. O svou milovanou budou pěkně pečovat, budou se s ní chtít pořádně milovat a pak ji v noci opustí navždy. A nakonec se zase vrátí. Zkrátka ji utrápí až do bledosti a zasmušilé tváře. Ale rozhodně ne ve zlém. Jenže ten život je tak krátký a vyzkoušet se má přece všechno.

Štír - 22.10.-21.11.

Štír se zamilovává okamžitě a neustále. Ztratí hlavu klidně o polední přestávce, při nákupu v supermarketu či na procházce se psem. Zamilovává se velmi impulzivně. Vmžiku si vybere svou oběť, přesně zamíří do srdce a celou vás uhrane svým kouzlem. Jen co se začnete svíjet v žáru vášně a žadoníte: "Tak si mě vem!", Štír se vás radostně zmocní a utíká do práce.

Střelec - 22.11.-21.12.

 Střelec se nejradši nezamilovává vůbec. Má totiž strach, že všechno špatně dopadne. Pokud se ale doopravdy zamiluje, bude neustále ve střehu: Už je všechno špatně? Nebo zatím je všechno  ještě v pohodě? Možná že přece jen ne...panebože! Když se mu však podaří zbavit se přenášení minulých špatných zkušeností na vás, udělá pro vás první i poslední.

Kozoroh - 22.12.-19.1.

Zamilovává se racionálně. Neprožívá přitom takové emoce, jako když hrom udeří a srdce je v plamenech. Ví, že motýlci v břiše jsou holý nesmysl, a než se zamiluje, řádně si prostuduje technické charakteristiky nenadále vášně. Kozoroh je schopen vás pozorovat ze své skály celé měsíce. Pak udělá jediný přesný skok. strhá z vás poslední kousek prádla a zašeptá vám: "Miluji tě!"

Vodnář - 20.1.-18.2.

Vodnář se zamilovává dobrodružně. Když pro vás ztratí hlavu, má touhu objekt své lásky nejen hýčkat, ale i starostlivě opečovávat. I když je vztah v tom nejvášnivějším rozpuku, neurazí se, když mu dlouho nezavoláte. Dokonce i na pozdní příchody reaguje klidně: "Zítra toho zase budeš mít tolik? Tak si s sebou vem tuhle svačinu." A tu svačinu vám s láskou připraví klidně sám.

Ryby - 19.2.-20.3.

 Ryby se zamilovávají klasicky. To znamená podle zamilovaných románů, kdy na sobě z lásky rozervou i košili. Objekt jeho vášně musí být těžko dostupný, například žít v jiném městě. Ryba musí strádat a překonávat těžké životní překážky, jinak nemá žádný smysl pohybovat žábrami. Po vztahu s citlivou a vášnivou Rybou často zůstává v srdci spálená pustina pokrytá vrstvou popela.

(Můj čas na kafíčko)