Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedinečný zážitek z křestu knihy Drak Drango dne 11.3.2009

14. 5. 2009

Pro nás byl tento křest knihy pro děti v paláci knihy Luxor v Praze jedinečným zážitkem v životě.  Atmosféra, díky příjemným autorům knihy manželům Jelenovým a hlavně pak kmotrům hercům Tereze Kostkové a Martinu Dejdarovi, byla nezapomenutelná. Chovali se naprosto nenuceně a přirozeně jako obyčejní lidé. Zvláště trefné odpovědi na otázky organizátora se oba herci zhostili na jedničku. Jejich vzpomínky na dětství a oblíbené knihy, střípky z jejich soukromého života hlavně svých ratolestí, o to všechno se s námi podělili s upřímností. Cítili jsme se tam jako mezi přáteli. Po pokřtění knihy byla autogramiáda. Samozřejmě jsme získali pro naše webové stránky podpisy všech zúčastněných umělců a také krátké rozhovory. 

Po skončení křestu se tam nečekaně objevil režisér Zdeněk Troška, kterého jsme také poprosili o podpis. Byl tak bezprostřední, že jsme přešli nenuceně na společnou řeč na téma děti a pohádky.  Bylo by to na dlouhé povídání. Bohužel jsme všichni spěchali. A tak nám na rozloučenou dal na sebe spojení a nechal se se mnou vyfotografovat. 

A jako bonus uvádíme, že v tento den slavil Martin Dejdar i "své narozeniny." Pospíchal na párty s přáteli, zatímco Tereza Kostková ještě chvíli poseděla se svým synem Toníkem.

- FOTKY ZDE -

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář